.

.

евтини гумени браник топка

евтини гумени браник топка

DEN 7980.00 DEN 8400.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Answer : ___________________________ NOTE :
Оваа цена не поддржува превозот на Јужна Америка, Африка и ОАЕ,итн. Клиенти од земјите погоре, ве молиме контактирајте јули за превозот цена. Ви благодариме!
Цената не вклучува воздушна пумпа. Ве молиме кликнете на линкот на воздушна пумпа ако сакате да го купите.
Спецификации на меур фудбал : Brand name Tunki Играчки Точка Бр. TKB Стока меур фудбал Материјал 1.0 мм ПВЦ Големина Dia1.5m,Висина 1.3 m Бои Како сликата на прилагодите Тежина 15kgs Технички Топлина запечатени Додатоци Поправка печ; складирање торба; Место да се користи Amuesement парк; трева гранд; снег и фудбалски терен Возраст За 7-45 години ОЕМ Логото печатење или прилагодено дизајн е прифатлив Гаранција 2 години MOQ 1pc, меур фудбал примерокот е достапно Пакување детали ПВЦ церада пакет за меур фудбал; време на Испорака од 3-5 дена за Акции меур фудбал; не Ако ОЕМ рок на Плаќање Зачувам
Карактеристики на меур фудбал :
1. Сила ~ Издржливост ~ Долговечност.
2. Изградени да издржат комерцијална употреба како имот.
3. Една од најдолго, голема & сеопфатна гаранции во индустријата.
4. Висок квалитет дигитално печатење/страна цртање.
5. Лесно да се постави и разбивам.
Апликации на меур фудбал :
Изнајмување бизнис, семејство рекреација, мало или wholesales бизнис.
Квалитетни тест и услуга По продажбата на меур фудбал :
1.Ние тест секој меур фудбал за 3 дена, за да се обезбеди играчки seamed токму така.

Повеќе детали

боја:
жолти точки црвени точки, зелени точки, сини точки, бели точки, се меша точки
Број На Модел На:
TKBB
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Тип:
Игралиште За Деца
категорија:
Меурчиња
is_customized:
Yes

Избор на купувачи