.

.

експрес испорака слободен!! евтини базен мозаик плочки сина боја, 12x12 лист големина стакло мозаик за ѕид кат backsplash

експрес испорака слободен!! евтини базен мозаик плочки сина боја, 12x12 лист големина стакло мозаик за ѕид кат backsplash

DEN 7296.00 DEN 7679.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Спецификации : Предмет Бр. :
HME6111 Бренд :
Хомер
Материјал :
Стакло
Оригинални :
Кина
Плочка Големина На :
23x23x4mm
Лист Големина На :
12x12"(300x300x4mm)
G. W. :
1kg/ft sq
Пакет :
11 листови по картон
Примена :
Огледало рамка, бања ѕидни плочки, базен мозаик плочки, Backsplash, Ѕид, и Тротоарите мозаик плочки
НАПОМЕНА : 1 lot= 11 квадратни метри= 1 квадратен метар= 1 м2
..................................................................................................................... Испорака :
Ние исклучување слободни изразат испорака, и обично ние ги користиме на курирската служба DHL, Fed Ex, UPS-от или ТНТ за превозот.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Повеќе детали

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
HME6111
Материјал:
Стакло
Потекло:
Кина
Поддршка За Подлога:
Mesh Поддршка
дизајн:
Мозаик Дизајн
is_customized:
Yes

Избор на купувачи