.

.

експрес испорака слободен!! сино стакло мозаик плочки со природни школки, HME6024, за тоалет и за кујна backsplash

експрес испорака слободен!! сино стакло мозаик плочки со природни школки, HME6024, за тоалет и за кујна backsplash

DEN 10032.00 DEN 10559.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Спецификации : Предмет Бр. :
HME6024 Бренд :
Хомер
Материјал :
Кристал Мозаик и Мермер
Оригинални :
Кина
Плочка Големина На :
23x23x8mm
Лист Големина На :
12x12"(300x300x8mm)
G. W. :
1.8 kg/ft sq
Пакет :
11 листови по картон
Примена :
Огледало рамка, бања ѕидни плочки, базен мозаик плочки, Backsplash, Ѕид, и Тротоарите мозаик плочки
ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!! : 1 lot= 11 квадратни метри= 1 квадратен метар= 1 м2
..................................................................................................................... Испорака :
Ние исклучување слободни изразат испорака, и обично ние ги користиме на курирската служба DHL, Fed Ex, UPS-от или ТНТ за превозот.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Повеќе детали

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
HME6024
Тема:
Шема
Материјал:
Стакло
Употреба:
ѕидот, кат и backsplash и др.
Потекло:
Кина
Поддршка За Подлога:
Mesh Поддршка
дизајн:
Мозаик Дизајн
is_customized:
Yes

Избор на купувачи