.

.

Ѕидот мурали стакло мозаик mural Лили Бел Цвет единствено за домашна ѕидови рачно изработени

Ѕидот мурали стакло мозаик mural Лили Бел Цвет единствено за домашна ѕидови рачно изработени

DEN 72000.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Почитувани клиенти :
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница за шопинг.Сите наши производи се прилагодени
производи(што не се во акции),сите производи се заврши до 100% целосна рачно изработени,па тоа
трае најмалку 20 дена да се направи за испорака.Ве молиме помогнете да се продолжи рокот за доставување по
ќе го поставите цел(becase од Aliexpress стандардниот рокот за испорака е 7 дена).
Ве молиме слободно контактирајте со нас за детали на вашиот сопствен цел.
Со Почит,
Јован
Цена $1500 долари е за големината на 1200mm во Ширина од 2500mm во Висина.ве молиме да не контактирате доколку ви треба други големина.

Повеќе детали

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Бренд Име:
sarhang
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
SH-007
Материјал:
Стакло

Избор на купувачи