.

.

DIY Злато Polka Точки Ѕид Налепница Бебе бебе соба Налепници Деца Златна Polka Точки Деца Ѕид Decals Дома Декор Винил Ѕид Уметност

DIY Злато Polka Точки Ѕид Налепница Бебе бебе соба Налепници Деца Златна Polka Точки Деца Ѕид Decals Дома Декор Винил Ѕид Уметност

DEN 299.00 DEN 299.04

Количина на стоки
Достапно на барање


производ големина :
Големина 1 :
1.6"/4cm широк x 54dot налепници
Големина на 2 :
2.8"/7cm широк x 35 точка налепници
Големина 3 :
3.9"/10cm широк x 20 точка налепници
Големина 4 :
6.7"/17cm широк x 18 точка налепници

Повеќе детали

боја:
Злато
Големина:
7CM, 17CM, 4CM, 10CM
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
HZ1128
Тема:
Шема
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package

Избор на купувачи