.

.

еднорог коњ forset ѕид креативни налепници 3d скрши ѕидот ефект слика поставување налепница декоративни детска градинка оркестарот decal

еднорог коњ forset ѕид креативни налепници 3d скрши ѕидот ефект слика поставување налепница декоративни детска градинка оркестарот decal

DEN 133.00 DEN 192.48

Количина на стоки
Достапно на барање


еднорог коњ forset ѕид креативни налепници 3d скрши ѕидот ефект слика поставување налепница декоративни детска градинка оркестарот decal

Повеќе детали

боја:
Повеќе
Бренд Име:
ZOOYOO
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
цртан филм елса ана олаф ханс ѕид decal
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Производ големина:
50*70cm
боја:
Повеќе
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Содржина:
белиот коњ прозорецот
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Is_customized:
Yes(minimum order quantity is 500pcs)
Само Лепило:
Yes
Технологија:
Третата генерација на печатени пвц ѕид налепница

Избор на купувачи