.

.

Професионални 6W 60PCS SMD2835 Супер Светло Алуминиум блиц Пред Огледало Светлина Бања Светилка Шминка Ѕид Монтирани Ламба Топла Продажба

Професионални 6W 60PCS SMD2835 Супер Светло Алуминиум блиц Пред Огледало Светлина Бања Светилка Шминка Ѕид Монтирани Ламба Топла Продажба

DEN 478.00 DEN 597.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Професионални 6 W 60 PCS SMD2835 Супер Светло Алуминиум блиц Пред Огледало Светлина Бања Светилка Шминка Ѕид Монтирани Светилка
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет! Одлична боја рендерирање. Едноставна директна замена за конвенционалните халоген светилки. Долниот оддавањето. Ниска потрошувачка на енергија. Широко се применуваат во дневна соба, спална соба, ходник и купатило. Карактеристики : Материјал : Алуминиум & PC Боја : Бела, топло бела Моќност : 6 W LED светилка модел : 2835 SMD*60 PCS Боја температура : 2700-6500 К Влезен напон : 85-265 VAC 50-60 HZ Експлицитна значи : >80 Ra фактор на Моќ : 0.90 Лумен : 550-650 Lm Прозрачна агол : 180 степени, Големина : 500*25*45mm Пакет големина : 510*50*35mm Пакет се вклучени : 1 x Огледало Пред Светлина

Повеќе детали

Абажур Боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Напон:
220V
Бренд Име:
ICOCO
Сенка Ветер:
Надолу
Број На Модел На:
ZK174239501-2
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
Висок квалитет
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Долниот оддавањето
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
База Тип:
S14
Техника:
Ниска потрошувачка на енергија

Избор на купувачи