.

.

Уметноста смола тупаница ѕид светилка ретро лофт кафуле, ресторан, бар, клуб светилка паб канцеларија студија балкон aisle коридор кревет во соба светло градник

Уметноста смола тупаница ѕид светилка ретро лофт кафуле, ресторан, бар, клуб светилка паб канцеларија студија балкон aisle коридор кревет во соба светло градник

DEN 626.00 DEN 1391.52

Количина на стоки
Достапно на барање


започнете Цена : $28.73 Цена : $19.89 Цена : $25.06 Цена : $16.57 Цена : $18.81 Цена : $59.69
крајот
Ве молиме плаќаат подолу детали :
1.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави. Но, сите се многу лесно да се соберат со себе.
2. Некои од светилки не се така што се изедначи форма, некои железо светилки се со Изработка дефекти ,како што тоа се прави на машина. Перфекционист ве молиме размислете добро пред да нарачате.
3.Данок : Ние нема да плаќаат за секое увезени данок за купувачите. Различни земји имаат различни политика,ве молиме да знаат и за даночни пред да нарачате. За да се избегнат или намалат даночните,ве Молиме да ни кажете колку вредност треба да бидат напишани на превозот документи.
Уметноста смола тупаница ѕид светилка ретро лофт кафуле, ресторан, бар, клуб светилка паб канцеларија студија балкон aisle коридор кревет во соба светло градник
100% Сосема Нов
Спецификација
1, Напон : AC85-265 V
2, Извор На Светлина : Никој
3, Монтирани Метод : Монтира На Ѕид
4, Грло : E27*1(Не сијалица вклучени)
5, Материјал : Железо
6, Телото Боја : Црна,имитација на дрво,Бела
7, Големина : Како на сликата
Примена
Дома Декорација, Дневна Соба, Седи Соба, Спална соба, Перење Соба, Бања, Alise итн
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе детали

Абажур Боја:
Црна левата рака, Црна десната рака, Бела левата рака, Бела десната рака, Имитација на дрво лево, Имитација на дрво право
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Кујната,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
Материјал:
Смола
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Гаранција:
2-ГОДИНА
Бренд Име:
wecus
Осветлување Област:
5-10square метри
Карактеристики:
Ретро Ѕид Светлина
Број На Модел На:
ѕидот sconce
Тело Материјал:
ПВЦ
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Никој
Боја На Каросеријата:
Имитација на дрво

Избор на купувачи