.

.

Флеш секси женска забава чорапи искушението транспарентен ултра-тенок т жените Core-откачи Предиво pantyhose

Флеш секси женска забава чорапи искушението транспарентен ултра-тенок т жените Core-откачи Предиво pantyhose

DEN 510.00 DEN 593.28

Количина на стоки
Достапно на барање

стил : жените секси флеш мрсна забава чорапи pantyhose само loin
боја : црна, кафена и сива кожа
мерење : висина 140-175cm , хип 80-110cm
: состојки најлон 85% , spandex 15%
материјал : Core-откачи Предиво
детален опис :
ca 18d тенка , frontline плус памук crotch т не дното на crotch , со прсти задебелување благи
Превозот
Ракување датум : имаме големи акции за вашите нарачки,па ракување датум е 3-5 дена!
Нормален воздух mail : сите на нашите предмети се бесплатен превозот,ние ја објавите вашата предмети предмети со авион пошта,тоа ќе трае 15-40 работни дена да пристигне!
Експрес : 1)потребата од 36 работни дена од FEDEX
2)треба 4-9 работни дена од DHL
3)треба 4-9 работни дена од EMS
Нашата Услуга Политика
1). Ве молиме проверете го нашиот производ е информации внимателно пред да направите нарачка, ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите,
можете да разменувате објектот, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2). Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
3) Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање или на друг начин.
Политика на враќање : Ако предметите не се употребливи,или оштетен,pls се преземат некои слика од скршени предмети за нас,тогаш можете да се вратите
вашиот парцела во 30 дена,и испратите email за враќање адреса и детали за целосна наплата,но треба да се обрне враќање поштарина
Повратни информации
1), Ќе зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.

Повеќе детали

Големина:
one size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0767
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон,Spandex
Бренд Име:
Liva девојка

Избор на купувачи