.

.

Хром Страна На Вратата Калапи Скратува За Hyundai Santa Fe 2010-2012 Година

Хром Страна На Вратата Калапи Скратува За Hyundai Santa Fe 2010-2012 Година

DEN 3702.00 DEN 4627.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром страна на вратата калапи скратува за Hyundai Santa Fe 2010 до Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
2.0kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За HYUNDAI SANTA FE
Име На Модел:
ALEVT11828
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи