.

.

Хром Врата се Справи со Капак За Хонда Спогодба USDM Купе 2008-2012

Хром Врата се Справи со Капак За Хонда Спогодба USDM Купе 2008-2012

DEN 731.00 DEN 912.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром врата се справи со капак за Хонда Спогодба Купе 08 До 2 Врати Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Хонда
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Хонда Спогодба USDM
Име На Модел:
ALEVT10872
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи