.

.

Хром Задните Магла Светлина Намали За Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Задните Магла Светлина Намали За Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 1332.00 DEN 1665.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром задните магла светлина намали за Hyundai ix35 Tucson 2010 до Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Име На Модел:
ALEVT11625
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи