.

.

Хром Вратата Празнина Покрие L За Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Вратата Празнина Покрие L За Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром вратата празнина покрие L за Hyundai ix35 Tucson 2010 до Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11736
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи