.

.

Хром Пред Центарот Решетката Инсерти За Хонда Спогодба USDM Седан 2008-2012

Хром Пред Центарот Решетката Инсерти За Хонда Спогодба USDM Седан 2008-2012

DEN 2150.00 DEN 2688.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром пред центарот решетката инсерти за Хонда Спогодба USDM Седан 2008-2012 Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
за ХОНДА ДОГОВОР
Име На Модел:
ALEVT11102
Објектот Тежина:
0.8kg
Место на Потекло:
Кина
Автомобил Производител:
Хонда

Избор на купувачи