.

.

Хром Врата Се Справи Со Капак Трим Постави Нови За Hyundai Getz 2 Вратата

Хром Врата Се Справи Со Капак Трим Постави Нови За Hyundai Getz 2 Вратата

DEN 706.00 DEN 882.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром врата се справи со капак за Hyundai Gez 2 врати Нов Двоен двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
ALEVT11293
Материјал:
ABS
Модел Година:
*
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai Getz
Специјални Функции:
красат
Објектот Тежина:
0.1kg
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на купувачи