.

.

Хром Страна Огледало Покрие w/ LED За Хонда USDM / JDM Граѓански 2006-2011

Хром Страна Огледало Покрие w/ LED За Хонда USDM / JDM Граѓански 2006-2011

DEN 1821.00 DEN 2275.68

Количина на стоки
Достапно на барање

За Хонда Граѓански Азија / JDM модели 06 За Хонда Граѓански Седан / Хибрид Седан / Si Седан (НЕ се ВКЛОПУВААТ Si Coupe / Coupe) 08 До НЕ ОДГОВАРА ЗА Хонда Граѓански Европски Спецификации Освен Хибриден Модел НЕ се ВКЛОПУВААТ Модел Со Интегриран Пак Индикатор изработен од пластика со автомобилската одделение хром финиш селотејп & ожичување на задниот Килибар боја ПРЕДВОДЕНА од страна blinker лента

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11305
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда USDM / Граѓански JDM
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи