.

.

Хром Вратата Празнина Покритие За Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Вратата Празнина Покритие За Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром вратата празнина покритие за Hyundai ix35 Tucson 2010 до Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11626
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи