.

.

Хром предните светла Целосно Лајсни на Вратите За Hyundai Santa Fe 2013 до

Хром предните светла Целосно Лајсни на Вратите За Hyundai Santa Fe 2013 до

DEN 3649.00 DEN 4561.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром заден прозорец fulll калапи намали за Hyundai Santa Fe 2013 до Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
ALEVT13273
Материјал:
ABS
Модел Година:
2013 до
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За HYUNDAI SANTA FE
Специјални Функции:
красат
Објектот Тежина:
1.0kg
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на купувачи