.

.

Хром Врата се Справи со Капак За Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Врата се Справи со Капак За Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 1025.00 DEN 1281.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром врата се справи со капак за Hyundai ix35 Новиот Tucson 2010 до Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Име На Модел:
ALEVT11793
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи