.

.

Хром Главата Светлина Покритие За Хонда JDM Граѓански 2006-2011

Хром Главата Светлина Покритие За Хонда JDM Граѓански 2006-2011

DEN 2114.00 DEN 2642.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на главата light chrome покрие Цени за еден пар се вклучени лево и десната страна Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Хонда
Објектот Тежина:
0.8kg
Автомобил модел:
За Хонда JDM Граѓански
Име На Модел:
ALEVT10729
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи