.

.

Chrom Страна Огледало Покрие Со Интегрираат Исечок За Хонда CRV 2012 До

Chrom Страна Огледало Покрие Со Интегрираат Исечок За Хонда CRV 2012 До

DEN 1821.00 DEN 2275.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром страна огледало покрие со интегрираат исечок за Хонда CRV 2012 До Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT12420
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда CRV
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи