.

.

Хром Пред Центарот Решетката Намали За Hyundai Elantra i30

Хром Пред Центарот Решетката Намали За Hyundai Elantra i30

DEN 3702.00 DEN 4627.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром пред центарот решетката намали за Hyundai i30 Туринг Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Hyundai Sonata i45
Име На Модел:
ALEVT12365
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи