.

.

Хром Страна на Вратата Калапи Трим Сет За Hyundai Santa Fe 2013 до

Хром Страна на Вратата Калапи Трим Сет За Hyundai Santa Fe 2013 до

DEN 3802.00 DEN 4752.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром страна на вратата калапи намали за Hyundai Santa Fe 2013 до Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Модел Година:
2013 до
Објектот Тежина:
1.0kg
Име На Модел:
ALEVT13278
Специјални Функции:
красат
Автомобил модел:
За HYUNDAI SANTA FE
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
ABS Пластика
Автомобил Производител:
Hyundai

Избор на купувачи