.

.

Хром Врата се Справи со Сад Покритие За Хонда USDM / JDM Граѓански 2006-2011

Хром Врата се Справи со Сад Покритие За Хонда USDM / JDM Граѓански 2006-2011

DEN 731.00 DEN 912.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Сет од брава за влезна врата се справи со празнина хром опфаќа Цени за еден сет на сите 4 парчиња Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Хонда
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Хонда USDM / Граѓански JDM
Име На Модел:
ALEVT10869
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи