.

.

Хром Страна Маркер Светлина Намали За Hyundai Tucson

Хром Страна Маркер Светлина Намали За Hyundai Tucson

DEN 561.00 DEN 700.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром страна маркер светлина намали за Hyundai Tucson Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
ALEVT10997
Материјал:
ABS
Модел Година:
*
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson
Специјални Функции:
красат
Објектот Тежина:
0.1kg
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на купувачи