.

.

Хром Пред Магла Светлина Покритие За Hyundai Santa Fe 2010-2012 Година

Хром Пред Магла Светлина Покритие За Hyundai Santa Fe 2010-2012 Година

DEN 1025.00 DEN 1281.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром пред магла светлина покритие за Hyundai Santa Fe 2010 до Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11664
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За HYUNDAI SANTA FE
Објектот Тежина:
0.15kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи