.

.

Хром Хаубата Streamer За Нов Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Хаубата Streamer За Нов Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 2401.00 DEN 3000.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром хаубата streamer за нов Hyundai ix35 Tucson 2010 до Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Модел Година:
2010 до
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Име На Модел:
ALEVT11647
Специјални Функции:
красат
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на купувачи