.

.

Хром Главата Светлина Покритие За Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Главата Светлина Покритие За Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 1845.00 DEN 2306.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром главата светлина покритие за Hyundai ix35 Tucson 2010 до Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Име На Модел:
ALEVT11646
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи