.

.

Хром Вратата Празнина Покритие За Hyundai Sonata i45

Хром Вратата Празнина Покритие За Hyundai Sonata i45

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром вратата празнина покритие за Hyundai Sonata i45 Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT12359
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai Sonata i45
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи