.

.

Хром Задните Трупот Streamer За Hyundai Santa Fe 2007-2009

Хром Задните Трупот Streamer За Hyundai Santa Fe 2007-2009

DEN 2882.00 DEN 3602.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром задните трупот streamer за Hyundai Santa Fe 07-09 Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За HYUNDAI SANTA FE
Име На Модел:
ALEVT10650
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи