.

.

Хром Задните Магла Светлина Покритие За Хонда CRV 2012 До

Хром Задните Магла Светлина Покритие За Хонда CRV 2012 До

DEN 1538.00 DEN 1922.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром задните магла светлина покритие за Хонда CRV 2012 До Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT12488
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда CRV
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи