.

.

Хром Врата Се Справи Со Капак За Hyundai Getz

Хром Врата Се Справи Со Капак За Hyundai Getz

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром врата се справи со капак за Hyundai Gez Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11292
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai Getz
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи