.

.

Хром Опашка Светлина Покритие За Хонда Џез / Вклопуваат 2009-2012

Хром Опашка Светлина Покритие За Хонда Џез / Вклопуваат 2009-2012

DEN 2536.00 DEN 3170.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на опашката light chrome покрие Цени за еден пар се вклучени лево и десната страна Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT10931
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда Џез / Fit
Објектот Тежина:
0.8kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи