.

.

Хром Врата се Справи со Капак За Хонда USDM / JDM Граѓански 2006-2011

Хром Врата се Справи со Капак За Хонда USDM / JDM Граѓански 2006-2011

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром брава за влезна врата се справи со покритие одговара 06 До Хонда Граѓански Седан (8 генерација) Цени за еден сет се вклучени сите 4 рачки Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT10864
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда USDM / Граѓански JDM
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи