.

.

Хром Пред Центарот Решетката Намали За Hyundai Tucson

Хром Пред Центарот Решетката Намали За Hyundai Tucson

DEN 3718.00 DEN 4647.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром пред центарот решетката намали за Hyundai Tucson Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
2.0kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson
Име На Модел:
ALEVT10837
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи