.

.

Хром Опашка Светлина Покрие Намали За Hyundai Santa Fe 2010-2012 Година

Хром Опашка Светлина Покрие Намали За Hyundai Santa Fe 2010-2012 Година

DEN 2281.00 DEN 2851.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром опашка светлина покрие намали за Hyundai Santa Fe 2010 до Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За HYUNDAI SANTA FE
Име На Модел:
ALEVT11830
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи