.

.

Хром Пред Хаубата Streamer Намали За Хонда Спогодба 2003-2007 Година

Хром Пред Хаубата Streamer Намали За Хонда Спогодба 2003-2007 Година

DEN 2304.00 DEN 2880.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром пред хаубата streamer намали за Хонда Спогодба 03-07 Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11017
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
за ХОНДА ДОГОВОР
Објектот Тежина:
0.5kg
Место на Потекло:
Кина
Автомобил Производител:
Хонда

Избор на купувачи