.

.

Хром Страна Огледало Покритие За Hyundai Sonata i45

Хром Страна Огледало Покритие За Hyundai Sonata i45

DEN 1384.00 DEN 1730.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром страна огледало покритие за Hyundai Sonata i45 Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT12364
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai Sonata i45
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи