.

.

Хром Врата Се Справи Со Капак За Хонда Град / Аријата 2009-2012

Хром Врата Се Справи Со Капак За Хонда Град / Аријата 2009-2012

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром брава за влезна врата се справи со капак Цени за еден сет се вклучени сите 4 рачки Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11279
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда Град / Аријата
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи