.

.

Хром Предната Решетка Врвот И Дното Намали За Хонда Џез / Вклопуваат 2009-2012

Хром Предната Решетка Врвот И Дното Намали За Хонда Џез / Вклопуваат 2009-2012

DEN 2688.00 DEN 3360.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Поставена на предната решетка хром врвот и на дното трим Бидете сигурни дека вашиот џез е ист како нашиот прикажува слика Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT10935
Модел Година:
2009-2012
Автомобил модел:
За Хонда Џез / Fit
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Објектот Тежина:
1.0kg
Материјал:
ABS
Специјални Функции:
красат
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
Пластични
Автомобил Производител:
Хонда

Избор на купувачи