.

.

Хром Врата се Справи со Капак За Хонда Спогодба USDM Седан 2008-2012

Хром Врата се Справи со Капак За Хонда Спогодба USDM Седан 2008-2012

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром врата се справи со капак за Хонда Спогодба Седан 08 До 4 Врати Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT10865
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда Спогодба USDM
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи