.

.

Хром Задниот Браник Guard Плоча За Хонда Евра / JDM Спогодба 2008-2012

Хром Задниот Браник Guard Плоча За Хонда Евра / JDM Спогодба 2008-2012

DEN 2410.00 DEN 3012.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром задниот браник guard плоча за Хонда Спогодба 08 До Седан Со 4 Врати Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11393
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда Евра / JDM Договор
Објектот Тежина:
1.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи