.

.

Хром Врата се Справи со Капак За Hyundai Elantra i30

Хром Врата се Справи со Капак За Hyundai Elantra i30

DEN 872.00 DEN 1089.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром врата се справи со капак за Hyundai Elantra i30 07-09 Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT10743
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai Elantra i30
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи