.

.

Хром Страна Огледало Рамка За Hyundai Tucson

Хром Страна Огледало Рамка За Hyundai Tucson

DEN 1045.00 DEN 1306.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром страна огледало рамка за Hyundai Tucson Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
ALEVT10829
Материјал:
ABS
Модел Година:
*
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson
Специјални Функции:
красат
Објектот Тежина:
0.5kg
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на купувачи