.

.

Хром Страна на Прозорецот Врвот Намали За Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Страна на Прозорецот Врвот Намали За Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 3034.00 DEN 3792.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром страна на прозорецот врвот намали за Hyundai ix35 Tucson Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY Изработени од нерѓосувачки челик со автомобилската одделение ghrome заврши

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11796
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Објектот Тежина:
1.0kg
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Место на Потекло:
Кина
Автомобил Производител:
Hyundai

Избор на купувачи