.

.

Хром Врата Се Справи Со Капак За Hyundai Santa Fe 2007-2009

Хром Врата Се Справи Со Капак За Hyundai Santa Fe 2007-2009

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром врата се справи со капак за Hyundai Santa Fe 07-09 Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT10646
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За HYUNDAI SANTA FE
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи