.

.

Хром Главата Светлина Покритие За Хонда CRV 2012 До

Хром Главата Светлина Покритие За Хонда CRV 2012 До

DEN 2281.00 DEN 2851.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на хром главата светлина покритие за Хонда CRV 2012 До Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT12484
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда CRV
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи