.

.

Хром Врата се Справи со Капак Keyless За Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Врата се Справи со Капак Keyless За Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 872.00 DEN 1089.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром врата се справи со капак keyless за Hyundai ix35 Новиот Tucson 2010 до Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11792
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи