.

.

Хром Предната Долна Решетка Намали За Hyundai Elantra i30

Хром Предната Долна Решетка Намали За Hyundai Elantra i30

DEN 3128.00 DEN 3909.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром предната долна решетка намали за Hyundai i30 Туринг Двојно двострано Лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
ALEVT12366
Материјал:
ABS
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai Elantra i30
Специјални Функции:
красат
Објектот Тежина:
1.5kg
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на купувачи