.

.

Хром Опашка Светлина Покритие За Хонда Град / Аријата 2009-2012

Хром Опашка Светлина Покритие За Хонда Град / Аријата 2009-2012

DEN 2498.00 DEN 3122.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на опашката light chrome покрие Цени за еден пар се вклучени лево и десната страна Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11280
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За Хонда Град / Аријата
Објектот Тежина:
0.7kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи